داده‌کاوان اندیشه برتر

درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
داده‌کاوان کیست؟

داده‌کاوان کیست؟

شرکت داده‌کاوان اندیشه برتر یک شرکت دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات است. به‌طور خلاصه، ما در دو حوزه اصلی فعالیت می‌کنیم. اول، توسعه و پشتیبانی دو محصول تجاری داده‌کاوان با نام‌های سمین (سامانه مدیریت یکپارچه سازمان) و سماد (سامانه مدیریت امور دانشجویی) است. دوم، ارائه خدمات فناوری اطلاعات با تمرکز بر خدمات مبتنی‌بر داده نظیر تحلیل کلان‌داده‌ها، پیاده‌سازی انبار داده، اجرای پلتفرم‌های هوش تجاری و ارائه تحلیل‌های داده‌کاوی و هوشمندسازی سازمانی است.

شکل‌گیری

شرکت داده‌کاوان اندیشه برتر در سال ۱۳۸۷ در قالب یک شرکت مسئولیت محدود کار خود را آغاز کرد. مؤسسان این شرکت، گروهی از دانش‌آموختگان توانمند دانشگاه صنعتی امیرکبیر در زمینه‌های فناوری اطلاعات، مهندسی نرم‌افزار و علوم رایانه بودند.

دانش بنیان

کیفیت و جنبه‌های نوآورانه محصولات داده‌کاوان با شتاب فراوان تداوم یافت تا در نهایت، فعالیت دانش‌بنیان آن در آبان‌ماه ۱۳۹۵ به تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا رسید.

گستره

مشتریان صاحب نام داده‌کاوان را شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی تشکیل داده‌اند که همچنان بر تعداد آنها افزوده شده و از خدمات داده‌کاوان بهره‌مند می‌گردند. ما افزون بر محصولات فناورانه، راهکارهایی را مبتنی‌بر کلان‌داده و هوش تجاری نیز عرضه می‌کنیم.

پاسخ‌گویی ما را محک بزنید!

کارشناسان ما آماده پاسخ‌گویی به شما و مشاوره پیرامون راهکارهای داده‌کاوان هستند.

ارتباط با ما همبن حالا با ما تماس بگیرید