داده‌کاوان اندیشه برتر

توسعه و بهره‌برداری از سه قابلیت پیشرفته جدید در سامانه یکپارچه سمین

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

واحد توسعه داده کاوان از انتشار نسخه جدید سامانه یکپارچه مدیریت سازمان و پروژه سمین با اضافه شدن ماژول‌های اتصال و یکپارچه‌سازی با نرم افزار MSP، گردش‌کار پیشرفته و درصد پیشرفت حرفه‌ای خبر داد.

به گزارش داده‌کاوان، توسعه و بهبود قابلیت‌های جدید در هر محصول، موضوعی کلیدی در چرخه حیات و تکامل نرم‌افزارها بوده و عاملی مهم در افزایش و حفظ سهم بازار در محیط پویای امروز است. کارنامه درخشان مجموعه داده‌کاوان در زمینه همکاری و ارائه سامانه سمین به سازمان‌ها و برندهای مطرح ایران، نشان از اعتبار و کیفیت این سامانه و تعاملات مجموعه دارد. ماهیت نرم‌افزار سمین مبتنی بر نیازهای سازمانی بوده و دارای بهره‌بردارانی پرتقاضا برای توسعه قابلیت‌های جدید می‌باشد.

آقای مهندس رضا جوادی مدیر استقرار و پشتیبانی سامانه سمین با اعلام اینکه طراحی و توسعه این ماژول‌ها و قابلیت‌های پیشرفته توسط متخصصان و تحلیلگران داده‌کاوان بوده است افزود به‌روزرسانی اخیر، خصوصیات منحصربه‌فردی به منظور ارائه خدمات سازمانی به صورت یکپارچه و در یک پلتفرم واحد را به سمین افزوده است.

همچنین وی افزود جهت توسعه قابلیت‌های جدید، ابتدا درخواست‌های مشتریان در پیشینه سیستم تیکتینگ و پیشنهادها استخراج شده و پس از تحلیل و اخذ بازخورد از سایر مشتریان فعالیت‌های مورد نیاز جهت توسعه صورت می‌گیرد.

مدیر استقرار و پشتیبانی سامانه سمین با بیان این نکته که سمین به عنوان میز کاری دیجیتال برای مدیریت یکپارچه سازمان، پروژه‌ها و وظایف در تمام سطوح است، مفتخر است به عنوان سیستمی یکپارچه جهت گذر از روش‌های سنتی به سمت سازمان هوشمند، شناخته شود. وی با اشاره به رونمایی از این قابلیت‌ها در خرداد ماه سال جاری، ماژول‌های اتصال و یکپارچه‌سازی با نرم افزار MSP، گردش‌کار پیشرفته و درصد پیشرفت حرفه‌ای را جزء امکانات این سامانه عنوان کرد و افزود: امکانات دیگری از جمله به‌روزرسانی و بهبود رابط کاربری در دستور کار توسعه سمین است.