داده‌کاوان اندیشه برتر

انتشار اپلیکیشن موبایل سماد در مارکت‌ها

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
سماد اپ

واحد توسعه نرم‌افزار داده کاوان از انتشار نسخه جدید نخستین و تنها اپلیکیشن موبایل ارائه خدمات امور دانشجویی در کشور، اپلیکیشن سماد خبر داد. به گزارش داده‌کاوان، مهندس محمدجواد تشیعی با اعلام اینکه طراحی و توسعه این اپلیکیشن توسط متخصصان توسعه اندروید انجام شده، این اپ را دارای خصوصیات منحصربه‌فرد به منظور ارائه خدمات دانشجویی به صورت یکپارچه و در یک پلتفرم واحد به دانشجویان دانست.
وی با اشاره به رونمایی از این اپلیکیشن در تیر ماه سال جاری، رزرو و دریافت غذا، مشاهده و درخواست عضویت در تشکل‌ها و شرکت در رویدادها، درخواست و ثبت نام خوابگاه، رزرو کلینیک‌های پزشکی، امکان ورزشی و استخر‌ها، ارسال انواع درخواست به دانشگاه، تسویه حساب، مدیریت کیف پول دانشجویی و خرید بلیت را جزو امکانات این اپلیکیشن عنوان کرد و افزود: امکانات دیگری از جمله شرکت در مسابقات دانشگاهی و نظرسنجی‌ها در ادامه به اپلیکیشن سماد اضافه خواهد شد.
مهندس تشیعی ضمن بیان این نکته که اپلیکیشن سماد به عنوان میز کاری دیجیتال برای ارائه خدمات دانشجویی بوده و سبب گذر از روش‌های سنتی به سمت دانشگاه هوشمند شناخته می‌شود افزود: دانشجویان محترم می‌توانند اپلیکیشن سماد را از بازارگاه‌های معتبر چون گوگل پلی (پلی استور گوگل)، بازار، مایکت، کندو، پلازا، اول مارکت و … دانلود و نصب نمایند.